KS Bobowa zakończyła rundę na podium. Trener dziękuje za walkę

Autor: Mateusz Książkiewicz

Piłkarze KS Bobowa występujący na co dzień w rozgrywkach A Klasy w grupie Nowy Sącz/Gorlice po dwunastu kolejkach zajmują trzecie miejsce w tabeli. Na tym miejscu bobowianie spędzą zimową przerwę w rozgrywkach.

Piłkarze KS Bobowa zmierzyli się z Moszczanką Moszczenica.

Podopieczni grającego trenera Krzysztofa Flądry mają na koncie 27 punktów. To tylko o sześć mniej niż lider Biała Brunary i jeden mniej niż druga Moszczanka Moszczenica.

W czwartek, 11 listopada 2021 roku, bobowianie podejmowali na własnym terenie wspomnianą Moszczankę. Zanotowali w tym meczu cenną wygraną 2:0 po trafieniach Podobińskiego i Budzynia.

Pierwszy gol dla miejscowych padł po stałym fragmencie gry. Dośrodkowanie na bramkę po celnej główce skutecznie wykończył Podobiński. W pierwszej połowie gra była wyrównana, jak przystało na zespoły z czołówki. W drugiej części spotkania Budzyń w zamieszaniu podbramkowym wpakował futbolówkę między słupki i było 2:0. Gospodarze zdobyli jeszcze gola na 3:0, ale arbiter uznał, że w tej sytuacji był spalony.

– Sześciu naszych zawodników z pierwszego składu nie mogło wystąpić w tym meczu z powodu pracy za granicą – mówi trener Krzysztof Flądro.

– Załataliśmy ubytki juniorami. Rundę należy ocenić jak najbardziej na plus. Pierwszy raz w historii mamy cztery drużyny: młodzików, trampkarzy, juniorów starszych i seniorów. Co do tych ostatnich, mogło być lepiej i zamiast dwóch remisów mogliśmy wygrać, ale chłopakom i tak należą się wielkie podziękowania za walkę jesienią – dodaje szkoleniowiec KS Bobowa.

Na koniec warto podziękować piłkarzom, trenerowi jak i wszystkim zaangażowanym w działalność Klubu Sportowego Bobowa za dobrą promocję Bobowej w gorlicko-sądeckiej grupy A klasy. Warto wiedzieć, że wszystkie relacje meczowe możecie przeczytać klikając hasztag KS Bobowa

KS Bobowa – Moszczanka Moszczenica 2:0

1:0 Podobiński, 2:0 Budzyń.