Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Pani Grażyna w prosty sposób schudła 7,6 kg z Bonne Sante i zyskała atrakcyjną sylwetkę!

20.06.2018 || Kategorie: Kącik czytelnika, Powiat || Autor: Jacek Kieroński

Pani Grażyna jest żywym przykładem, że atrakcyjna sylwetka i świetne samopoczucie są na wyciągnięcie ręki, a dieta może być zarówno przyjemna i bardzo skuteczna. Determinacja w dążeniu do celu, cotygodniowe spotkania z dietetykiem oraz nadzieja na zmianę starych przyzwyczajeń przyniosły doskonały efekt. Pani Grażyna w 6 tygodni schudła 7,6 kg!

Poniżej rozmowa z Panią Grażyną.

  1. Od kiedy pojawiła się u Pani nadwaga i co mogło być jej przyczyną?

Nigdy nie należałam do szczupłych osób, nadwaga zawsze mi towarzyszyła, ale była stosunkowo niewielka- kilka kilogramów. Spora nadwaga pojawiła się, gdy byłam w ciąży i utrzymywała się po porodzie.

  1. Czy wcześniej podejmował się Pani samodzielnego odchudzania?

Oczywiście, że podejmowałam próby samodzielnego odchudzania, ale nie widziałam pożądanych rezultatów.

  1. Co było dla Pani najważniejsze we współpracy z dietetykiem?

Współpraca z dietetykiem daje nam pewność, że jesteśmy w dobrych rękach oraz że dieta jest skonstruowana indywidualnie, według potrzeb naszego organizmu. Pani Agnieszka stała się moim motywatorem, inspirowała do dalszej pracy oraz na bieżąco kontrolowała efekty, które wypracowywałam w trakcie tygodnia- co jest w przypadku stosowania jakiejkolwiek diety niezwykle istotne.

  1. Co było miłym zaskoczeniem w diecie przygotowanej przez dietetyka?

Miłym zaskoczeniem w diecie przygotowanej przez dietetyka była różnorodność produktów i potraw, ale zarazem były to produkty dostępne na lokalnym rynku. Pani dietetyk uwzględniła nawet przysmaki oraz poradziła jak obchodzić się z niektórymi produktami. Dzięki zastosowaniu diety nauczyłam się prawidłowych nawyków żywieniowych.

  1. Jak wygląda Pani waga obecnie, czy udaje się ją utrzymać?

Po zakończeniu kuracji, wciąż jestem pod bezpłatną opieką dietetyka w Gabinecie Bonne Sante, co jakiś czas kontroluję wagę, która utrzymuje się na tym samym poziomie.

  1. Jak reagują Pani znajomi oraz rodzina na taką zmianę wyglądu oraz samopoczucia?

Znajomi reagują dużym zaskoczeniem, pytają o szczegóły przebiegu kuracji oraz gratulują osiągniętych efektów.

  1. Czy poleciłaby Pani swoim znajomym kurację w Gabinecie Bonne Sante?

Jak najbardziej poleciłabym kurację w Gabinecie Bonne Sante, jest to bardzo efektywne spędzony czas. Dzięki kuracji dowiedziałam się jakie błędy popełniałam, co mogę zmienić, żeby czuć się lepiej, a cały personel jest profesjonalny i bardzo miły.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO!

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Gabinety Dietetyczne Bonne Santé
ul. Mickiewicza 17, Gorlice

+48 881 026 146 – bezpłatna konsultacja
www.bonne-sante.pl/dietetyk- gorlice

Bonne Sante Gorlice