Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Oferta edukacyjna PWSZ
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Emocjonujące, siatkarskie derby powiatu gorlickiego (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Zacięta walka, pełna koncentracja zawodników i decydujący tie-break - tak można w skrócie opisać wczorajsze derbowe spotkanie siatkarzy I Ligi Małopolskiej. Pojedynki pomiędzy drużynami powiatu gorlickiego tj. LKS Bobowa i GKPS Gorlice, ze względu na swój wysoki poziom zawsze przyciągają wielu kibiców.

– Dzisiejszy ostatni mecz w starym 2017 roku zagraliśmy z GKPS Gorlice, wiceliderem rozgrywek – komentował tuż po meczu Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa. – Zagraliśmy wspaniały mecz, gorlicka drużyna również. Po wspaniałym widowisku trwającym ponad dwie godziny lepsi okazali się siatkarze z Gorlic. Bardzo cieszę się, że mogliśmy się zaprezentować przed tak szeroką publicznością, prawie komplet kibiców na trybunach, którzy mogli obejrzeć kawał dobrej siatkówki. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z drużyny, zajmujemy szóste miejsce i umocniliśmy się na tej pozycji. Myślę, że w Nowym Roku będziemy pieli się w górę, jednak największą przyjemność daje nam gra oraz obecność tak wielu kibiców.

Następne spotkanie bobowskiej drużyny siatkarzy odbędzie się w piątek 12 stycznia w Krakowie a ich rywalem będzie Hutnik Kraków. Trzymamy mocno kciuki!

GKPS Gorlice – LKS Bobowa ( 3  :   2 )

I set – 25 : 19
II set – 24 : 25
III set – 25 : 23
IV set – 19 : 25
V set – 17 : 15

Warto dodać, iż jednym ze sponsorów LKS Bobowa jest OSTOJA – Hotel i Restauracja w Bobowej.

fot.: Jacek Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy