Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 03 sierpnia 2021

Kinga ma szanse rozwijać pasję, wesprzyj uzdolnioną bobowiankę!

03.04.2017 || Kategorie: Bobowa, Kultura, Społeczeństwo || Autor: Łukasz Kieroński

Od pierwszego kwietnia aż do 30 czerwca br. codziennie możecie oddawać głos na naszą utalentowaną plastycznie bobowiankę, 17-letnią Kingę Nowak, która wystartowała w konkursie „Kuba i przyjaciele” promującym młode talenty.

Aby zagłosować na Kingę wystarczy wejść w link i kliknąć „zagłosuj” https://kubaiprzyjaciele.pl/#/projects/4. Głos możesz oddawać codziennie!

Konkurs Kuba i Przyjaciele skierowany jest do młodzieży w wieku 16-19 lat. Aby wziąć w nim udział wystarczyło zarejestrować się na stronie www.kubaiprzyjaciele.pl i zamieścić tam 90 sekundowy filmik o swojej pasji. Na zwycięzcę czeka 50 000zł.

Możliwe, że niektórzy z naszych czytelników znają nie tylko Kingę ale również wiedzą jak wielką pasją jest dla niej rysowanie.

– Moją największą pasją jest rysowanie – opowiada Kinga Nowak. – Już gdy miałem 12 lat, wiedziałam, że robię to lubię, sprawiało mi to dużo radości. Potrafię rysować godzinami, jestem samoukiem. Biorę udziały w konkursach plastycznych, w których zajmuję wysokie miejsca. Moim największym osiągnięciem jest II miejsce w Ogólnopolskim konkursie „Mój las” gdzie wykonałam komiks przedstawiający siłownię na świeżym powietrzu. Kocham to co robię, dzięki temu mogę przelać na kartkę papieru swoje uczucia i emocje. Kiedy biorę do ręki ołówek zapominam o całym świecie.

Głosowanie będzie trwało przez cały miesiąc. Swoje poparcie dla bobowianki można wyrażać codziennie klikając przycisk głosuj. Bez wątpienia zwycięstwo pozwoli Kindze rozwijać nadal swoją pasję, a wygrane fundusze umożliwią zakup lepszych profesjonalnych przyrządów do pracy. Nagroda główna to 50 000 zł na dalszy rozwój twojego talentu lub pasji.

Organizatorem konkursu Kuba i Przyjaciele jest Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski, która powstała w 2015 roku. Celem programu jest wsparcie rozwoju talentów i pasji młodych ludzi oraz pomoc w realizacji ich celów.

Informacji o akcji szukać można również na stronie www.kubaiprzyjaciele.pl, na kanale YouTube oraz na Instagramie.