Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 18 października 2021

Znamy nowego Komendanta Powiatowego Policji. Gorlice są mu dobrze znane

04.06.2016 || Kategorie: Gorlice, Policja, Powiat || Autor: Łukasz Kieroński

Pierwszego czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach odbyła się uroczystość, w czasie której Komendant Wojewódzki Policji powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach młodszemu inspektorowi Krzysztofowi Tyborowi. Inspektorowi dobrze jest znana gorlicka jednostka.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji nominację wręczył jego Zastępca – młodszy inspektor Robert Nowakowski. Uroczysta zbiórka odbyła się w obecności kadry kierowniczej gorlickiej Komendy oraz zaproszonych gości. Młodszy inspektor Robert Nowakowski wręczając rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach życzył nowemu szefowi gorlickich policjantów wielu sukcesów w kierowaniu jednostką.

Miłe słowa padły także ze strony I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach – mł. insp. Mirosława Kawy, który przywitał nowego Komendanta i życzył mu pomyślności i sukcesów w dalszej służbie.

Przypomnijmy mł.insp. Krzysztof Tybor zna gorlicką komendę bardzo dobrze, ma także doświadczenie w Policji od 1991 roku. Nie tak dawno bo niecałe dwa lata temu został przeniesiony z Gorlic do Nowego Sącza na I Zastępce Komendanta Miejskiej Policji w Nowym Sączu (nadzorował sprawy kryminalne).

źródło: KPP Gorlice / własne
fot. KPP Gorlice

 

P