Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Oferta edukacyjna PWSZ
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Siatkarki MKS Podkarpacie przegrywają na wyjeździe

Autor: Jacek Kieroński
W ostatni czwartek (3 marca br.) zawodniczki MKS-u Podkarpacie w ramach III ligi piłki siatkowej kobiet podjęły na wyjeździe zespół SALOS-u Staniątki. Podopieczne trenera Adama Urbanka przegrały 0:3.

Początek pierwszego seta był niezwykle wyrównany. Z każdą jednak minutą miejscowa drużyna SALOS-u rozkręcała się coraz bardziej. W końcówce pierwszej części spotkania podopieczne Adama Urbanka zmobilizowały się, niwelując straty do 1 punktu. Mimo to, gospodarze nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa, wygrywając 26:24.

Drugi set przebiegał już pod dyktando miejscowych siatkarek, które pewnie wygrały 25:17. Choć rozmiary tego zwycięstwa mogły być niestety dużo większe. Siatkówka to gra błędów, a te coraz częściej przytrafiały się naszym zawodniczkom.

W trzecim i ostatnim secie zespół z Bobowej wyraźnie odpuścił. Podczas całego spotkania nasze siatkarki grały bardzo nerwowo, przez co popełniały proste błędy. Trener postanowił dać szanse gry młodszym zawodniczkom, które walczyły bardzo dzielnie jednak nie były w stanie zatrzymać rozpędzonych rywalek, które wygrały ostatecznie 0:3 w setach.

 

  SET I SET II SET III WYNIK
MKS Podkarpacie Bobowa 24 17 7 0
SL SALOS Staniątki 26 25 25 3

skład MKS-u Bobowa:

trener Adam Urbanek

  1. Motyka M.
  2. Mucha J.
  3. Koszyk B.
  4. Żarnowska A.
  5. Machniewicz P.
  6. Tarasek-Gigoń M.
  7. Smoszna S.
  8. Styrkowiec S.
  9. Ćwiklik K.
  10.  Król D.

fot. archiwum

mmks b

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy