Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 18 października 2021

Nie dość, że pijany to jeszcze poszukiwany! Wpadł w ręce policji ponieważ spowodował kolizję

14.03.2016 || Kategorie: Policja, Powiat, Wypadki || Autor: Łukasz Augustyn

Policjanci z Komisariatu w Bobowej, w niedzielne przedpołudnie ujawnili nietrzeźwego kierowcę, który prowadząc pojazd wjechał w ogrodzenie jednego z gospodarstw Moszczenicy. Jak się okazało kierowca, posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów a także był poszukiwany przez policję. Ponadto zatrzymano  pasażera.

Kierowca, mieszkaniec Moszczenicy wpadł w prawdziwie tarapaty ponieważ oprócz ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości odpowiadał będzie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, kierowanie pojazdem wbrew orzekniętemu zakazowi. W toku prowadzonych przez policjantów czynności okazało się, że poszukiwanym jest również pasażer, który podróżował „pechowym” samochodem.

– W dniu wczorajszym o godz. 10:40 policjanci z komisariatu z Bobowej otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Moszczenica gdzie samochód zjechał z drogi i uderzył w przydrożne ogrodzenie. – st. asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. – Na miejscu policjanci zastali w samochodzie dwóch mężczyzn. Kierowca, mieszkaniec Moszczenicy, był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2,98 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało kierowca był dodatkowo poszukiwany przez policję w celu doprowadzenia do zakładu karnego oraz posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto pasażer, który podróżował tym samym pojazdem również był poszukiwany. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu, zostały przeprowadzone w dniu dzisiejszym czynności procesowe. Następnie zatrzymani trafią do zakładu karnego gdzie mają odbyć orzeczone wobec nich kary pozbawienia wolności.”

fot. ilustracyjne (archiwalne)

mIMG_1422