Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 19 października 2021

LIBROPOL pnie się wyżej! Nowe linie komunikacyjne

31.03.2016 || Kategorie: Powiat, Społeczeństwo, Transport || Autor: Mateusz Książkiewicz

Jak czytamy na stronie internetowej „Libropol”, znany w okolicy przewoźnik z dniem 01.04.2016 przejmie linie komunikacyjne, na których przewozy dotychczas świadczyła firma MAKROL. Tym samym firma przedsiębiorstwo przewozowo-handlowe z Siedlisk, znacznie wzmocni swoją pozycję na rynku.

W związku z powyższym z dn. 1 kwietnia br. firma „Libropol” będzie prowadzić obsługę pasażerską linii regularnych na nowych trasach:
– Staszkówka – Moszczenica – Gorlice
– Turza – Moszczenica – Gorlice
– Bieśnik – Gorlice

Firma wydała także komunikat dla byłych pasażerów firmy MAKROL: Osoby posiadające bilety elektroniczne EM-KARTY z firmy MAKROL proszone są o ich dostarczenie w punkcie sprzedaży w celu wymiany na nową, w razie braku kaucja zwrotna za EM-KARTĘ wynosi 10 zł. Wszystkie dotychczasowe rozkłady jazdy pozostają BEZ ZMIAN.

– Mając na uwadze rozwój naszej rodzinnej firmy postanowiliśmy przejąć obsługę na liniach regularnych prowadzonych dotąd przez firmę MAKROL – mówi Rafał Libront, właściciel P.P.H. Libropol z Siedlisk. – Aby nie powodować utrudnień dla pasażerów, rozkłady jazdy nie uległy zmianie. Na pewno dołożymy wszelkich starań aby poziom obsługi, jak i sam komfort przejazdów był jak najwyższy.

Strona internetowa przewoźnika: www.libropol.com.pl

fot. ilustracyjne

libropol_zajezdnia_bobowa