Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

KS Bobowa remisuje w kolejnym sparingu

Piłkarze KS Bobowa w niedzielę, ( 20 marca br.) rozegrali kolejny drugi już sparing w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej sezonu 2015/2016. Zespoły z Bobowej i Olszyn podczas kontrolnego meczu miały okazje do sprawdzenia formy zawodników. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Gospodarze prowadzili grę od samego początku meczu, ale mieli trudności z wykorzystywaniem sytuacji bramkowych. Przeciwnicy natomiast pozwalali rozprowadzać piłkę na swojej połowie i sami starali się korzystać z kontrataków. Bramka dla LKS-u Olszyny wpadła w 30 minucie spotkania, napastnik przeciwników świetnie wyszedł na pozycje i pewnie wykorzystał swoją okazje. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 dla gości.

Po przerwie zawodnicy obydwu drużyn grali bardzo spokojną piłkę, starali się wykonywać jak największą ilość podań. Dopiero w ostatnich minutach na boisku pojawił się Rafał Kudryk, który w ciągu kilku minut wypracował sobie wiele okazji na strzelenie bramki, jednak za każdym razem świetną dyspozycje pokazał bramkarz gości. Bobowianie nie poddawali się i coraz bardziej nacierali na bramkę LKS-u. W 86 minucie świetnym strzałem popisał się Rafał Kudryk, który tym razem nie zmarnował swojej sytuacji ustanawiając ostateczny wynik spotkania 1:1.

Podczas spotkania trener KS-u Bobowej wiele razy korzystał z młodszych piłkarzy, którzy mieli okazje pokazać się z dobrej strony. Oba zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony i miejmy nadzieje ze jest to dobra prognoza przed sezonem.