Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Pewna wygrana LKS-u Bobowa w III lidze

22.02.2016 || Kategorie: Bobowa, LKS Bobowa, Sport || Autor: Jacek Kieroński

W niedzielę (20 lutego), po czterotygodniowej przerwie, zespół LKS Bobowa rozegrał mecz III ligi, pewnie pokonując na wyjeździe drużynę Sokół Tuchów 3:0.

Pierwszy set był jednostronny mimo, iż początkowo gospodarze prowadzili w miarę wyrównaną walkę. Cóż z tego, skoro po drugiej przerwie technicznej podopieczni Pawła Popardowskiego włączali turbosprężarkę i błyskawicznie uciekali. Ostatecznie wygrali seta (25:17).

Po rozpoczęciu drugiej partii wydawało się już, że emocji w tym meczu być nie może. Wrażenie nasilał fakt, że różnica w potencjale obu drużyn jest spora. Jednak – ku zaskoczeniu naszego zespołu – rywale z Tuchowa zaczęli grać coraz dokładniej, a przede wszystkim popełniali coraz mniej błędów. Ostatecznie w decydującej fazie gry LKS Bobowa pokazał większe opanowanie i doświadczenie, kończąc partię wynikiem (25:22).

Trzecią odsłonę lepiej rozpoczęli gospodarze, jednak po niedługim czasie losy odwróciły się i do głosu doszli bobowianie. Dzięki niezłej końcówce w wykonaniu naszego zespołu, udało się wyjść na prowadzenie, wygrywając całe spotkanie wynikiem 3:0.

SET I SET II SET III WYNIK
LKS Bobowa 25 25 25 3
TS Sokół Tuchów 17 22 21 0

Skład LKS-u Bobowa:

Trener: Paweł Popardowski

 1. Tubek Michał
 2. Popardowski Jakub
 3. Gryzło Przemysław
 4. Martuszewski Paweł
 5. Kudławiec Marcin
 6. Steinhoff Bogumił
 7. Rysiewicz Mikołaj – libero
 8. Szczepanik Dawid
 9. Flądro Artur
 10. Kubisz Karol
 11. Turek Paweł
 12. Skupień Michał