Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 28 października 2021

O krok od zwycięstwa

10.11.2015 || Kategorie: MKS Bobowa, Sport || Autor: Łukasz Augustyn

Za nami kolejne spotkanie siatkarskie w ramach III ligi kobiet, w piątkowy wieczór 6 listopada br. siatkarki z Bobowej rozegrały na swojej hali mecz z UKS Jedynka Tarnów.

Już pierwsze minuty sportowej rywalizacji zapowiadały dobrą grę bobowianek, co przełożenie miało na zwycięstwo podopiecznych Adama Urbanka w pierwszym secie. Początkowa faza gry zmotywowała gospodarzy do odrobienia straconego setu i tak druga cześć gry zakończyła się pozytywnie dla siatkarek z Tarnowa. Podobnie był także w trzecim secie, w którym to Bobowianki zostały daleko w tyle. Czwarta partia gry przyniosła ostrą batalię naszych zawodniczek, po raz kolejny w czasie spotkania było widać walkę punkt za punkt. Dzięki odrobinie szczęścia udało się wygrać ten set wynikiem 25:20. Chwilowa euforia i rozluźnienie spowodowało zwycięstwo UKS-u w piątym secie.

„Z meczu jestem w sumie zadowolony. Nie ukrywam, że liczyliśmy na wygraną w tie-breaku i 2 punkty, jednak punkt też jest ważny. Niestety mam kolejne dwie dziewczyny kontuzjowane i to z pewnością będzie miało wpływ na najbliższe wyniki” – powiedział po piątkowym meczu Adam Urbanek trener MKS Podkarpacie Bobowa.

SET I SET II SET III SET IV SET V Ogólnie
UKS Jedynka Tarnów 22 25 25 20 15 3
MKS Podkarpacie Bobowa 25 12 16 25 12 2

Skład drużyn :

MKS Podkarpacie Bobowa

Trener: Urbanek A.

1.Motyka M.
2. Mucha J.
3. Koszyk B.
4. Żarnowska A.
5. Machniewicz P.
6. Tarasek-Gigoń M. – K
7. Smoszna S.
8. Styrkowiec S.
9. Garbowska N.
10. Ćwiklik K.
11. Król D. – L

fot. ilustracyjne

mIMG_9230