Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Święto Niepodległości na podwójnym gazie

12.11.2015 || Kategorie: Policja, Powiat || Autor: Łukasz Augustyn

Mimo że tegoroczne Święto Niepodległości wypadło w środku tygodnia to w naszym regionie nie zabrakło kilku śmiałków, którzy wsiedli do samochodów pod wpływem alkoholu.

W ciągu ostatniej doby gorliccy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy kierowali samochodami znajdując się pod działaniem alkoholu. Jeden z nich miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, a poza tym nie posiadał uprawnień do kierowania.

W nocy z 10/11 listopada, około godziny 1.00 uwagę policjantów zwrócił jadący wężykiem samochód Opel Astra. Badanie alkomatem tylko potwierdziło podejrzenia policjantów. Kierowca samochodu, mieszkaniec Moszczenicy, miał w organizmie 2,52 promila alkoholu. Jak się poza tym okazało nie posiadał on także uprawnień do kierowania pojazdami.

Drugiego mężczyznę kierującego pod wpływem alkoholu policjanci ujawnili dzisiaj (12.11.2015 r.) wpół do ósmej na ul. Dukielskiej. Mieszkaniec Folusza kierował VW Transporterem mając w organizmie 0,46 promila alkoholu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Za swój czyn obaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem

źródło/ fot: KP Policji w Gorlicach

m4-IMG_8906