MKS Podkarpacie Bobowa przegrywa z Kampusem Wielickim

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotni wieczór (7 listopada br.) na hali sportowej w Bobowej rozegrany został kolejny mecz III ligi kobiet. Dziewczynom z MKS Podkarpacie Bobowa przyszło zmierzy się z Kampusem Wielickim.

Początek spotkania to wyrównana walka na punkty obu zespołów jednak to drużyna gości popełniała mniej błędów dzięki czemu wygrała 3:0 w setach. Nasze siatkarki, pomimo wytężonej gry, nie były w stanie dogonić punktowo przeciwniczek, które rozgrywając dobrą serie piłek wyrobiły sobie dość sporą przewagę punktową. Cień nadziei błysnął w trzecim secie, jednak zawodniczki Kampusu zgasiły optymizm Bobowianek.

„W sobotę graliśmy już bez Sylwii Smosznej, ponieważ złapała kontuzję. Znam takie powiedzenie: “Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma”. Drużyna nasz jest jaka jest, brakuje nam zdecydowanej liderki, która by pociągnęła grę do przodu. Będziemy pewnie mieli jakieś 5-6 miejsce, zobaczymy, jak to się ułoży wszystko. Mamy w tej chwili jeden rozegrany mecz więcej  dlatego do wyrównania w tabeli dojdzie dopiero w następną sobotę. Do końca rundy zostały nam jeszcze Stary Sącz, Szerzyny i Kraków.” – skomentował spotkanie Adam Urbanek Trener MKS Podkarpacie Bobowa