Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Wymusiła pierwszeństwo pod komisariatem

12.10.2015 || Kategorie: Bobowa, Policja, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Nagłe załamanie pogody utrudniło poruszanie po drogach a także było przyczyną wielu zdarzeń drogowych. Jednym z nich była kolizja w centrum Bobowej, gdzie na skrzyżowaniu ulic ks. Czuby i Okrężnej kierująca mazdą wymusiła pierwszeństwo przejazdu na VW Sharanie.

„Dzisiaj (tj.  12.10.br – dop. red.) o godz. 10:40 na skrzyżowaniu ulic Okrężnej i ks. Jana Czuby doszło do kolizji. Z ustaleń policjantów, podróżująca mazdą mieszkanka Brzanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy Volkswagena Sharana doprowadzając do zderzenia samochodów. Dodatkowo Sharan został odepchnięty i uderzył w ogrodzenie komisariatu. Kierujący nie doznali żadnych obrażeń, byli trzeźwi. Sprawca ukarany mandatem karnym w wysokości 220 zł i sześć punktów karnych.” – udzielił informacji naszemu portalowi st. asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik KPP w Gorlicach.

Należy pamiętać, że zalegający na drodze mokry śnieg znacznie wydłuża drogę hamowania. Dojeżdżając do skrzyżowań pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności. Rozwagę zachowajmy także na odcinkach tych dróg, przy których płynie rzeka. Temperatura w okolicach zera sprzyja powstawaniu cienkiej, niewidocznej warstwy lodu.