Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 19 października 2021

Twarda gra juniorów, Glinik prawie na kolanach!

10.10.2015 || Kategorie: Bobowa, Piłka nożna, Sport || Autor: Łukasz Kieroński

Nie było łatwo juniorom KS Bobowa w kolejnym wymagającym pojedynku! Po zdeterminowanej walce bobowianom nie udało się pokonać liderów pierwszej ligi – Glinik Gorlice. Mimo tego, że nasz zespół zajmuje dolne miejsca w tabeli nie przestraszył się zawodników z Gorlic którzy wygrywają mecz za meczem.

90 minut spotkania, które odbyło się dzisiejszego przedpołudnia w Gorlicach, było bardzo wyrównane. Można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że to KS Bobowa a dokładniej Filip Świątański miał więcej strzeleckich okazji, które mogły dać prowadzenie a zarazem wygraną naszej drużynie.

W drugiej połowie swoim talentem błysnął młody napastnik z Bobowej – Jacek Kieroński, kiedy idealnie między 3 obrońcami gospodarzy wywalczył sobie pozycje i oddał strzał z główki, jednak refleks bramkarza Glinika obronił lidera tabeli od straty bramki. Zaledwie 5 minut później ten sam zawodnik oddał przepiękny strzał z przewrotki ale i tym razem bez gola ponieważ piłka odbiła się od lewego słupka.

Decydująca okazała się 76 minuta, w której to pomocnik Glinika Gorlice pięknym  strzałem z dystansu pokonał Arkadiusza Barczyka bramkarza KS Bobowej. Przy nerwowej końcówce spotkania, pełnej kontrowersji i ostrych fauli, sędzia pokazał tylko jedną żółtą kartkę a otrzymał ją Arkadiusz Iwański.

Dobra forma piłkarzy z Bobowej, mimo porażki 1:0 z Glinikiem, jest obiecującą prognozą na kolejne mecze.

Skład KS Bobowej:

1. Arkadiusz Barczyk
2. Przemysław Flądro
3. Dawid Sorota
4. Arkadiusz Iwański
5.Dawid Gerlak
6. Filip Świątański
7. Miłosz Nidecki
8.Damian Radzik
9. Szymon Świątański
10.Łukasz Kieroński
11. Jacek Kieroński