Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pierwsza porażka siatkarek

Autor: Łukasz Augustyn
W piątkowy wieczór tj. 16 października w hali sportowej w Bobowej rozegrany został kolejny mecz piłki siatkowej III ligi kobiet. Tym razem zawodniczkom z MKS Podkarpacie Bobowa przyszło zmierzyć się z rywalkami z Sandecji Nowy Sącz.

Coś poszło nie tak – tak można podsumować wczorajsze spotkanie z Sandecją. Nie wiedzieć czemu naszym siatkarkom brakowało formy oraz energii, znanej z poprzednich spotkań. Według informacji do jakich dotarliśmy, większość dziewczyn w obecnym składzie jest kontuzjowana lub borykało się z chorobą. Frekwencja na treningach ze względu na inne obowiązki zawodniczek też jest niska.

Pomimo prób ataku MKS-u to Sandecja okazała się lepszą. Demotywatorem dla naszego zespołu mógł być fakt, iż w drużynie gości występowała Katarzyna Drąg – była już zawodniczka MKS Podkarpacie Bobowa. Dodatkowym czynnikiem rozpraszającym mogli być także kibice z Nowego Sącza, których głośny doping trąbkami czy kołatkami mógł wprowadzać zamieszanie. Niestety sety wyglądały bardzo podobnie – Bobowa zostawała znacznie w tyle. Mamy nadzieje, że to spotkanie szybko ujdzie w niepamięć a nasze siatkarki nabiorą sił do gry w następnych meczach.

„Na dzisiejszy wynik złożyło się kilka powodów: po pierwsze niektóre dziewczyny są kontuzjowane a pod drugie mamy dwie studentki, które nie mogły uczestniczyć w treningach. Sandecja to mocny zespół, który próbuje uzyskać pozycję lidera. Zawsze mieliśmy z nimi mieli pod górkę. Najważniejsze, że dziewczyny nie pękają. Pierwsze dwa wygrane w tym sezonie mecze to dobra zapowiedź. Najlepszą, niestety, zawodniczką w Sandecji była nasza była zawodniczka Kasia Drąg, która najlepiej punktowała. Z tego meczu musimy wyciągnąć wnioski, bo przed nami kolejne spotkania.” – skomentował Adam Urbanek trener MKS Podkarpacie Bobowa

ZESPÓŁ\SET SET I SET II SET III OGÓLNIE
MKS Podkarpacie Bobowa 8 13 20 0
Sandecja Nowy Sącz 25 25 25 3

 

 

MKS Podkarpacie Bobowa Sandecja Nowy Sącz
Trener: Urbanek A. Trener: Wcześny T.
2 Mucha J. 1 Piwowarczyk A.
3 Koszyk B. 2 Rams J.
4 Turska K. 3 Kruczek N.
6 Machniewicz P. 4 Olbrycht M.
7 Tarasek – Gigoń M. 5 Bodziony A.
8 Smoszna S. 6 Wojta M.
9 Styrkowiec S. 7 Gomułka P.
11 Garbowska N. 8 Wojta K.
12 Wojtaczka J. (K) 9 Janusz S.
15 Ćwiklik K. 11 Drąg K.
12 Kożuch N.
Libero Libero
1 Żarnowska A. 16 Nosal P.
13 Król D.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy