Juniorzy gubią punkty i tracą nerwy…

Nie tylko porażką ale i ogromnymi nerwami zakończył się wczorajszy mecz między KS Bobowa a LKS Nawoj Nawojowa. Gospodarze prowadzeni przez Krzysztofa Flądro mogli zdobyć chociaż jeden punkt, ale nie wykorzystali żadnej sytuacji.

Worek z punktami otworzył się już w 1 minucie, kiedy to goście objęli prowadzenie. Stało się to po błędzie obrońców, kiedy sam na sam z bramkarzem znalazł się napastnik Nawojowej i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Sytuacja mogła zmienić się w 13 minucie, gdy Filip Świątański technicznym strzałem próbował pokonać bramkarza przyjezdnych jednak piłka przeleciała tuż nad bramką. Drugą próbą doprowadzenia do remisu był strzał z dystansu Miłosza Nideckiego w 30 minucie, ale i tym razem zabrakło celności.

Po zmianie stron obydwie drużyny miały swoje szanse. W 57 minucie piłkarze Nawoja wywalczyli sobie rzut wolny, który zakończył się bramką. Protest zawodników z Bobowej zakończył się aż 3 żółtymi kartkami. Oliwy do ognia dolała kolejna żółta kartka a w konsekwencji czerwona dla Filipa Świątańskiego w 65 minucie. Pomimo osłabienia składu, KS Bobowa nadal stwarzała sobie niewykorzystane okazje strzeleckie.

– Nasz zespół szybko musi wziąć się za ligowy pościg, choć nikt na razie nie patrzy w górę tabeli. Liczą się najbliższe spotkania. Zwycięstwo to mały krok ale dla nas wielki, bo od dawna nie umieliśmy go postawić – nie kryje bramkarz KS Bobowej Arkadiusz Barczyk.

Żółtą kartkę podczas meczu otrzymał Szymon Świątański, Arkadiusz Barczyk i dwukrotnie Filip Świątański. Spotkanie zakończyło się 2:0 dla drużyny LKS Nawój Nawojowa.