Genialny mecz KS Bobowa, rywale na deskach

Nasi piłkarze, będący wiceliderem gorlickiej A Klasy w wyjazdowym meczu 10 kolejki pokonali w minioną niedzielę LKS Wójtowa wynikiem 4:0.

Od pierwszych minut drużyna z Bobowej zagrała z polotem, dominując przeciwnika w każdym aspekcie gry. Zawodnicy niesieni fantastycznym dopingiem od początku wzięli się do pracy. Bardzo dobrze spisywał się Marek Magiera, który 13 minut po pierwszym gwizdku powalczył o piłkę i technicznym strzałem wpakował ją do siatki. Przewaga gości wywołała zaciętą walkę widoczną szczególnie w środku boiska, jednak żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie okazji do strzelenia bramki.

Po zmianie stron Bobowa dominowała dalej. Potwierdziła to golem w 72. minucie, którym pochwalić się mógł Sebastian Pawlak. Już trzy minuty później Rafał Kudryk po szybkiej kontrze strzelił trzeciego gola. Dobra passa nadal trwała i w 80 minucie ponownie udało się podwyższyć prowadzenie. Strzelcem czwartej bramki znów okazał się Rafał Kudryk.

Żółtą kartkę podczas meczu otrzymał Tomasz Magiera, Krzysztof Olszewki oraz Dominik Gryzło.