Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 28 października 2021

Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu Citroena z busem

30.10.2015 || Kategorie: Policja, Powiat, Straż pożarna, Wypadki || Autor: Łukasz Augustyn

Dzisiaj około godz. 13:00 w miejscowości Szymbark na drodze krajowej 28 (Nowy Sącz-Gorlice) przy skrzyżowaniu w kierunku Bielanki doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów; osobowego i dostawczego.

Prawdopodobnie chwila nieuwagi była powodem najechania przez osobowego Citroena na tył dostawczego Mercedesa. Oba pojazdy jechały od strony Gorlic w stronę Grybowa. Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy Pogotowia ratunkowego, policja oraz dwa zastępy JRG PSP w Gorlicach.

Informację na miejscu zdarzenia przekazał naszemu portalowi mł. bryg. Dariusz Surmacz rzecznik KP PSP w Gorlicach: – Dyżurny SKKP w Gorlicach otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Szymbark, na drodze krajowej nr 28. Po przyjeździe stwierdziliśmy, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody. Najprawdopodobniej jeden z kierowców nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył drugiego pojazdu, którym był Mercedes. Dwie osoby z pojazdu marki Citroen, które uskarżały się na ból w kolanie i klatce piersiowej zostały zabrane przez zespół ratownictwa medycznego do gorlickiego szpitala w celu przeprowadzenia badań. Na miejscu działają policjanci, którzy w tej chwili prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

Ruch w miejscu kolizji odbywa się wahadłowo.