Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Pijany kierowca uderzył w betonowy przepust

04.09.2015 || Kategorie: Policja, Stróżna, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Dzisiejszego popołudnia (tj. 04.09.2015) na drodze gminnej w miejscowości Stróżna (gmina Bobowa) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem VW Polo. Kierujący nim pijany mężczyzna na łuku drogi, zjeżdżając z góry stracił panowanie nad pojazdem a następnie uderzył w betonowy przepust. 

 

O 16.20 w Stróżnej, kierowca VW Polo stracił panowanie nad samochodem w skutek czego zjechał do rowu a następnie uderzył w betonowy przepust  – mówi o zdarzeniu st. asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik KPP w Gorlicach. – Kierujący, 41-letni mieszkaniec gminy Bobowa został zabrany do szpitala. Z tego co na tą chwilę mi wiadomo obrażenia nie zagrażają jego życiu. Przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia badanie trzeźwości wykazało u mężczyzny 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Zostało mu zatrzymane prawo jazdy natomiast pojazd przekazany członkom rodziny. 

Na szczęście, pijany kierowca nie wyrządził krzywdy nikomu innemu prócz siebie. Pamiętajmy, jadąc pod wpływem alkoholu jesteśmy potencjalnymi mordercami. Do zdarzenia w Stróżnej zostały zadysponowane trzy jednostki straży pożarnej (JRG Gorlice, OSP Bobowa oraz OSP Stróżna), zespół pogotowia ratunkowego a także Wydział Ruchu Drogowego KPP Gorlice oraz policjanci z Komisariatu w Bobowej.