Sezon rozpoczęty! Remis juniorów KS Bobowa z Hartem Tęgoborze

Autor: Łukasz Kieroński
Remisem 2:2 zakończył się sobotni (tj. 29 sierpnia br.) wyjazdowy mecz juniorów KS Bobowa przeciwko Hart Tęgoborze w drugiej kolejce I Ligi Juniorów Starszych - Nowy Sącz w sezonie 2015/2016.

Dla Bobowian bramki strzelili – Jakub Oślizło i Krzysztof Mucha. Od początku spotkanie toczyło się w bardzo szybkim tempie, a akcje przenosiły się spod jednej bramki pod drugą. Ostatecznie to gospodarze po strzale napastnika wyszli na prowadzenie. Była to motywacja dla zawodników KS Bobowa, która po kolejnym kwadransie gry przełożyła się na strzał Jakuba Oślizło. Tym samym obie drużyny zeszły do szatni z remisem.

Druga połowa była równie wyrównana jak pierwsza. W 70 minucie gola na 2:1 trafił pomocnik Hart Tęgoborze po świetnym golu z woleja. Sytuacja była bardzo nerwowa, bowiem dopiero w 91 minucie meczu po precyzyjnym strzale z główki Krzysztofa Much, ponownie mogliśmy się cieszyć z remisu.