KS Bobowa wygrywa z LKS Zagórzany

Autor: Łukasz Kieroński
W niedzielnym starciu 2 kolejki gorlickiej A Klasy na stadionie w Bobowej odbył się mecz pomiędzy KS Bobowa - LKS Zagórzany. Zakończył się on zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2: 1.

O sukces nie było jednak łatwo. Goście już w 35 min objęli prowadzenie po bramce Przemysława Szymczyka. Wyrównanie przyszło dopiero w drugiej połowie a dokładnie w 57 minucie po technicznym strzale z rzutu wolnego przez Rafała Kudryka. Zwycięska bramka padła 3 minuty później, kiedy to sytuacje sam na sam z bramkarzem wykorzystał Damian Świątański. W 70 minucie atmosfera zrobiła się bardzo gorąca po kontrowersji miedzy dwoma piłkarzami, którzy zostali ukarani kartkami, była to czerwona dla Dariusza Magiery obrońcy KS Bobowej oraz żółta dla Łukasza Wielopolskiego zawodnika z Zagórzan. Stadion oszalał z radości, gdy Arbiter odgwizdał koniec meczu i tym samym zwycięstwo Bobowian. Zawodnicy naszego klubu zgodnie przyznają: potrzebujemy punktów, bo naszym celem jest pierwsze miejsce tabeli.