Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 03 sierpnia 2021

Zapowiedź drugiego etapu 72. Tour de Pologne: Częstochowa – Dąbrowa Górnicza (TV)

03.08.2015 || Kategorie: Sport, Tour de Pologne || Autor: Łukasz Augustyn

Za nami pierwszy etap, który można okrzyknąć mianem wyścigu miejskiego. Kręte ulice Warszawy o różnych nawierzchniach kolarze pokonywali w locie błyskawicy. Dzisiaj kolejny etap, tym razem zawodnicy przejadą przez malownicze tereny południowo-zachodniej Polski.

Dziś, w poniedziałek 3 sierpnia zmierzą się ze sobą na dystansie 146 km z Częstochowy do Dąbrowy Górniczej. Start honorowy z al. Najświętszej Maryi Panny zaplanowany jest na godz. 14:50 natomiast start ostry nastąpi 10 km od miejsca zbiórki na drodze w stronie Janowa ok. 15:10.  Podczas trasy na kolarzy będzie czekać kilka premii; premia lotna Lotto w Siewierzu na 55,4 km,  Górska premia TAUTON kat III w Dąbrowie Górniczej wypadająca na 78,4 km oraz w Będzinie Syberka na 89 km. Ostatnim premiowanym punktem na trasie będzie Lotna Premia LOTTO w Będzinie przy Urzędzie Miasta na 91,1 km.  Na metę w Dąbrowie Górniczej kolarze powinni dojechać na godz. 18:40. Poniżej przedstawiamy całą specyfikację dzisiejszego etapu.

Relację wyścigu prowadzimy w tym roku dzięki sponsorom: Sądecki Bartnik, Hotel & Restaurant OSTOJA, Libropol. Partnerem technicznym jest firma ItNet24.

 

Mapa trasy

e2

 

Mapa Startu

Etap2_start

Mapa Mety

Etap2_meta

Profil Terenu

Etap2_przekrojTrasy

2program

Czasy Przejazdu

min_2