Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Zderzenie w blasku księżyca. Jedna osoba w szpitalu

29.07.2015 || Kategorie: Policja, Region, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Dzisiaj, 29 lipca br. na drodze wojewódzkiej nr 981 (Tarnów-Krynica Zdrój) kilka minut po godzinie 22.00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów w miejscowości Zborowice (gmina Ciężkowice). Jedną z poszkodowanych osób zabrano do szpitala.Zderzeniu uległ opel astra na tablicach rejestracyjnych powiatu sądeckiego oraz fiat seicento zarejestrowany na terenie powiatu dębickiego.

– W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, jedna z osób która nimi podróżowała została zabrana do szpitala, pozostali zaś wyszli z samochodów o własnych siłach – mówi asp. sztab. Sławomir Bąk z JRG 2 Tarnów (posterunek czasowy w Siedliskach). Strażacy zabezpieczyli sorbentem plamy powstałe w wyniku rozlania się płynów eksploatacyjnych oraz posprzątali jezdnię.

Do akcji ratowniczej skierowano JRG 2 Tarnów, OSP Zborowice, policję oraz zespół pogotowia ratunkowego. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 981 był wstrzymany przez pierwszy kwadrans po zdarzeniu, potem zaś przez około godzinę był prowadzony wahadłowo. Póki co nie znamy oficjalnej przyczyny zdarzenia.