Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 18 października 2021

Dzień Mamy w Bobowej

02.06.2015 || Kategorie: Bobowa, Edukacja, Święta || Autor: Jakub Oślizło

W czwartek 28 maja br. w Szkole Podstawowej w Bobowej odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Mamy zorganizowane przez drugoklasistów wraz z wychowawcami. Na występy milusińskich zostały zaproszone wszystkie mamy, które z ciekawością wysłuchały programu artystycznego.

Dzień Matki w Polsce świętujemy 26 maja, w tym dniu wszystkie dzieci te małe ale także i te duże składają swoim matkom najszczersze życzenia i podziękowania za trud włożony w macierzyńskie obowiązki.

Wszystkie mamy przybyłe do bobowskiej szkoły otrzymały od swoich dzieci laurki z życzeniami oraz namalowane własnoręcznie portrety ukazujące wizerunki każdej z osobna. Dzieci przedstawiły rezultaty swoich ćwiczeń w programie artystycznym, w którym znalazła się recytacja wierszyków czy też śpiewu piosenek. Nad występami dzieci czuwały nauczycielki: Krystyna Abram, Halina Fyda oraz Jolanta Tokarz. Przygotowane wiersze, piosenki oraz własnoręcznie wykonane prezenciki wywołały u wszystkich mam promienne uśmiechy. Na okolicznościowym spotkaniu pojawił się także dyrektor szkoły Adam Urbanek.

fot. Jakub Oślizło