Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 19 października 2021

Gimnazjaliści na Giełdzie Zawodów Szkół Ponadgimnazjalnych w Gorlicach (TV)

31.03.2015 || Kategorie: Edukacja, Powiat || Autor: Paulina Wilczyńska

Dwa dni po rozpoczęciu kalendarzowej wiosny (tj. 23.03.br) na hali sportowej OSiR przy ul. Sportowej w Gorlicach odbyła się Giełda Zawodów Szkół Ponadgimnazjalnych. Przybyli na nie uczniowie gimnazjum mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą poszczególnych placówek z terenu powiatu gorlickiego.

Swoiste targi szkół średnich Starostwo Powiatowe organizuje od sześciu lat. Ich data ulokowana jest zawsze blisko terminu kalendarzowej wiosny. Giełda sprzyja lepszemu poznaniu oraz porównaniu wszystkich szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie powiatu. Młodzi ludzie mogli nie tylko zadać pytania przedstawicielom szkół ale także poznać możliwości jakie  stwarzają. Bez wątpienia wystawcy co roku prześcigają się w atrakcyjności swojej placówki dlatego na sali nie brak było ciekawych doświadczeń, pokazów praktycznych zawodów czy smacznych degustacji. Każda ze szkół starała się być tą wyjątkową.

Po ilości osób, które przewinęły się w ciągu kilku godzin przez gorlicki OSiR śmiało można stwierdzić, że targi są bardzo potrzebne i powinny znaleźć swoją kontynuację w następnych latach. Wśród odwiedzających nie zabrakło gimnazjalistów z Gminy Bobowa, natomiast jako wystawcy prezentowali się: Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej.

 Zapraszamy do obejrzenia szczegółowego wideoreportażu.