Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 19 września 2021

Stłuczka koło kościółka św. Zofii

02.02.2015 || Kategorie: Bobowa, Policja, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do kolizji dwóch pojazdów na ulicy Węgierskiej w Bobowej. Jadąca Fordem, drogą wojewódzką nr 981, kobieta wpadła w poślizg i uderzyła w prawidłowo zaparkowany samochód. Na szczęście nikt nie został ranny.

– O 9.50 na ul. Grunwaldzkiej w Bobowej, na wysokości kościoła św. Zofii kierująca fordem focusem utraciła panowanie nad pojazdem w skutek czego zjechała na chodnik i uderzyła w zaparkowane volvo – mówi asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej policji. Nikt nie odniósł obrażeń, Pani była trzeźwa. Na miejscu została ukarana mandatem karnym 300zł i sześcioma punktami karnymi. Chciałbym przypomnieć by kierowcy zwracali uwagę na warunki drogowe zwłaszcza po obfitych opadach śniegu oraz temperaturze bliskiej zeru.

Przyłączamy się do apelu rzecznika Policji, w ostatnim czasie kiedy w ciągu dnia temperatura jest na plusie a w nocy spada kilka stopni poniżej zera warto uważać bowiem na drodze często tworzy się także niewidoczna warstwa lodu. Do podobnego zdarzenia, kiedy warunki pogodowe mogły mieć wpływ na zdarzenie doszło w Jankowej (ARCHIWUM).