Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Środa, 20 października 2021

Kolizyjne domino, cztery samochody uszkodzone!

12.02.2015 || Kategorie: Bobowa, Policja, Wypadki || Autor: Jakub Oślizło

W dniu dzisiejszym około godziny 15:00 na ul. Grunwaldzkiej w Bobowej na wysokości placu targowego doszło do kolizji czterech samochodów osobowych. Na miejsce została zadysponowana jednostka OSP Bobowa oraz policja.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15.15 – powiedział Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji. Kierująca Volkswagenem Golfem mieszkanka Krużlowej Wyżnej jak sama przyznała, rozproszona dzieckiem z którym jechała,  zagapiła się i nie zauważyła hamujących przed nią samochodów stąd też najechała na tył Mitsubishi L200, którym podróżował mieszkaniec Bruśnika, następnie kolejno uderzony został samochód marki Citroen C3 kierowany przez mieszkankę Łużnej a ta z kolei uderzyła w Toyotę Avensis, mieszkańca gminy Bobowej a dokładniej miejscowości Stróżna.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.  Sprawcą całego zajścia, którym była Pani kierująca Volkswagenem policjanci ukarali mandatem karnym w wysokości 400 zł i 6 punktów karnych. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń wymagających interwencji pogotowia ratunkowego, ucierpiały jedynie samochody.