Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Uście Gorlickie niepokonane

Autor: Jakub Oślizło
W niedzielne popołudnie (tj. 21.09.br) KS Bobowa na własnym stadionie podejmował niepokonaną jak dotąd drużynę LKS Uście Gorlickie. Przeciwnik zawiesił dosyć wysoko poprzeczkę trafiając celnie do naszej bramki aż 5 raz, bobowskim piłkarzom udało się trafić tylko dwa, stąd też ostateczny wynik spotkania to 5:2 dla drużyny gości.

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Pierwsza bramkę dla naszego zespołu zdobył Maksymilian Obrzut w 15 min, goście wówczas odpowiedzieli bramką do szatni. Po powrocie na plac gry ponownie drużyna przeciwna pokonała naszego bramkarza podwyższając swój wynik na 2:1. Nie trzeba było długo czekać na kolejne celne trafienie z głowy, którym popisał się Sebastian Pawlak w 55 min.

Potem było już tylko gorzej, piłkarze z Uścia Gorlickiego zaczęli dominować w spotkaniu co zaowocowało w krótkim odstępie czasu trzema bramkami, jedna z nich strzelona została z rzutu karnego po faulu obrońcy KS-u na napastniku drużyny przeciwnej.

Nie obyło się także bez kontrowersji związanych z arbitrami spotkania. Dało się zauważyć, iż sędzia popełnił wiele kluczowych błędów jakimi były m.in spalone czy też wymuszone przez przeciwników faule, skutkiem tego była coraz bardziej agresywna gra a także niepotrzebne komentarze.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy