Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Zderzenie na skrzyżowaniu, dwie osoby w szpitalu!

10.08.2014 || Kategorie: Policja, Powiat, Wypadki || Autor: Łukasz Augustyn

Dzisiaj (10.08.br) około godz. 19 do dyspozytora PSP w Gorlicach wpłynęło zawiadomienie o zderzeniu czołowym dwóch samochodów w miejscowości Szymbark na drodze krajowej nr 28.  Pojazdami podróżowało 8 osób, dwie z nich zabrano do szpitala.

Do kolizji doszło wieczorem, tuż po opadach deszczu w Szymbarku przysiółek Łęgi. Kierujący Oplem Astra włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa wyprzedającemu inny pojazd Seatowi Vario. W skutek czego doszło do zderzenie czołowego samochodów. Pojazdami podróżowało po cztery osoby w każdym, dwie z nich zostały przewiezione do gorlickiego szpitala na obserwację.

 „ Do zdarzenia doszło w miejscowości Szymbark przy drodze krajowej nr 28. Czołowo zderzyły się dwa samochody: Opel Astra i Seat Vario, w których podróżowało po cztery osoby w każdym. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 19: 05. Na miejscu pracowały służby ratownictwa medycznego, policja oraz dwa zastępy JRG Gorlice i jeden OSP Szymbark. Ruch odbywał się wahadłowo. Naszym celem było zabezpieczenie pojazdów po przez odcięcie źródła zasilania w pojazdach, uprzątnięcie jezdni, zebranie i neutralizacja płynów eksploatacyjnych z miejsca zdarzenia.” –  powiedział naszemu portalowi st. bryg. Dariusz Surmacz rzecznik KP PSP w Gorlicach

fot. czytelnik (dziękujemy)