Pierwsze trzy punkty dla seniorów KS Bobowa

Autor: Damian Nowak
W 2. kolejce A Klasy drużyna KS Bobowa zmierzyła się na wyjeździe z LKS "Torcida" Smerekowiec. Grę bardzo utrudniały warunki panujące na boisku lecz mimo to bobowianie zdobyli swoje pierwsze 3 punkty.

Zalegająca na smerkowskim boisku duża ilość wody od pierwszych minut dawała się we znaki piłkarzom. Gra bobowian była jednak dużo lepsza od tej prezentowanej przez gospodarzy dzięki czemu już po pierwszych 5 minutach gry po uderzeniu kapitana – Piotra Budzyna wynik wynosił 1:0 dla naszej drużyny. Do przerwy goście stwarzali sobie kolejne szanse bramkowe jednak bez rezultatów.

W drugiej części piłkarze Torcidy ponownie próbowali zabłysnąć jednak i tym razem bez powodzenia. Poziom między drużynami zrównał się kiedy bobowianie zostali na boisku w dziesiątkę, a to za sprawą dwóch żółtych kartek dla Kamila Zielińskiego. Pomniejszony skład dał naszym piłkarzom jeszcze większą motywację i tak 7 min przed końcowym gwizdkiem fantastycznym uderzeniem z 45 metrów popisał się Dariusz Magiera umieszczając futbolówkę w prawym okienku. Była to ostatnia bramka tego spotkania, która zakończyła mecz wynikiem 2-0 dla bobowian.

LKS “Torcida” Smerekowiec 0 – 2 (0 – 1) KS Bobowa