Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 18 października 2021

Kolizja przy ośrodku zdrowia

16.08.2014 || Kategorie: Policja, Siedliska, Wypadki || Autor: Łukasz Augustyn

Trzy dni temu, w południe 13 sierpnia do dyspozytora Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Siedliska tuż obok przychodni zdrowia Bo-Med.

W kolizji udział brały dwa samochody a winny był kierowca Seata, który nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go Renault Scenic w  skutek czego najechał na jego tył. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 250 zł i 6 punktów karnych.

„Do zderzenia dwóch samochodów w Siedliskach doszło 13 sierpnia br. około godziny 12.10. Z ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że mieszkaniec Szymbarku kierujący samochodem Seat, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Renault Scenic i najechał na jego tył. W wyniku zderzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała, obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym w kwocie 250 złotych. Na jego konto wpłynie również 6 punktów karnych.” – komentuje zdarzenie asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik KPP w Gorlicach