Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy KS Bobowa polegli na własnym stadionie

Autor: Jakub Oślizło
Dzisiejszego dnia (14.04.br) juniorzy drużyny KS Bobowa, na własnym stadionie, zostali pokonani przez lidera tegorocznych rozgrywek drużynę KS Ropa.  Już w 8 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla gości po zagraniu ręką  jednego z obrońców naszej drużyny. Po dobrym strzale kapitana gości , bobowanie wyciągali piłkę z siatki.

Sytuacje bramkową dla Bobowej wykorzystał w 26 min. pomocnik Krzysztof Mucha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wszystko było by dobrze gdyby nie błąd bobowskich stoperów, którzy z łatwością dopuścili napastnika przeciwnej drużyny do swojej bramki i w 38 min. wynik końcowy ustaliła drużyna KS Ropa .

W zeszłą środę juniorzy rozegrali także mecz na własnym z gruncie z drużyną LKS Kobylanka. Spotkanie to należało do jednych z najlepszych w tym sezonie. Fachowo mówiąc z slangu piłkarskim juniorzy urządzili sobie trening strzelecki wygrywając 6:2.

Mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki co owocowało kolejnymi bramkami„- skomentował jeden z piłkarzy KS Bobowa. Kolejno dla gospodarzy trafiali: 2x. Łukasz Kieroński, Mateusz Skrzypek, Filip Świątański, Jakub Oślizło i Wojciech Świątański.

Przed naszymi juniorami zostało jeszcze jedno spotkanie do rozegrania z drużyna LKS Biała Brunary. Mecz ten odbędzie się na stadionie w Bobowej dnia 21.06 br. o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy kibiców KS Bobowa.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy