Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Jankowa i Bobowa na Orlik Volleymania 2014

Autor: Łukasz Augustyn
Drużyny z Jankowej i Bobowej reprezentowały gminę Bobowa na turnieju Orlik Volleymania, do którego eliminacje odbyły się pod koniec maja w bieckim Gimnazjum nr 1.  Jeden ze składów z SP Bobowa wygrał wszystkie mecze tym samym został zwycięzcą rozgrywek.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bobowej wzięli udział w powiatowym turnieju Orlik Voleymania 2014 rozgrywanym w Bieczu pod opieką Pawła Popardowskiego. Organizatorem był Szkolny Ośrodek Siatkarski w Bieczu, Polski Związek Piłki siatkowej oraz Ministerstwo Sportu. Rozgrywki 28 maja były eliminacjami do następnego etapu makroregionów, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Krakowie. Po raz pierwszy w historii turnieju grały zespoły złożone z dwóch dziewczyn i dwóch chłopców.

Z bobowskiej szkoły grało trzy miksty, wszystkich zaś drużyn w turnieju było trzynaście. Zwycięstwo wywalczył pierwszy zespół SP Bobowa w składzie: Tubek Jolanta, Olszanecka Anna, Wojtaczka Eryk, Krupa Miłosz, Smoszna Michał. Pozostałe drużyny z Bobowej : SP Bobowa II : Wszołek Weronika, Motyka Martyna, Śliwa Jacek, Warzecha Konrad, Święch Konrad, ZS nr1 : Łaś Zuzanna, Wojtaczka Natalia, Sobol Wojciech, Mysliwiec Damian, Gryzło Dawid.

fot. Paweł Popardowski

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy