+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Siatkarska drużyna MOSiR Bukowno pokonana !

Autor: Jakub Oślizło
W sobotni wieczór (tj. 1 lutego br.) MKS Podkarpacie Bobowa rozgromiło na własnej hali drużynę MOSiR-u Bukowno wynikiem 3:1. Po dosyć wyrównanym początku spotkania podopieczne Adama Urbanka odskoczyły przeciwnikowi wygrywając ostatecznie cały mecz. Było to już kolejne zwycięstwo, które zapewniło 3 punkty bobowskiej drużynie.

Graliśmy z drużyną sąsiadującą w tabeli. Dziewczyny fajnie zagrały, podczas gry było kilka zmian by każda z zawodniczek miała szansę zagrać na parkiecie. Dzisiejszy mecz nie był rozgrywany w optymalnym składzie ponieważ, niektóre zawodniczki miały pilne sprawy osobiste ale jakoś daliśmy radę. Wynik 3:1 na pewno cieszy. Mamy kolejne trzy punkty co daje nam łącznie 9pkt w tabeli. Mam nadzieje, że w następnych spotkaniach nasze zawodniczki pokażą się również z jak najlepszej strony i znów zgarniemy kolejny komplet punktów.” – komentuje z zadowoleniem trener Adam Urbanek.

W dotychczasowej łącznej punktacji MKS Podkarpacie Bobowa posiada już 9 pkt. Dziewczyny pokazały się w bardzo dobrym świetle wygrywając mecz z MOSiR-em Bukowno. Nasza redakcja oraz kibice również mają nadzieję, że z każdym kolejnym spotkaniem dziewczyny z Bobowej będą powiększać ilość zwycięstw. Zachęcamy również do aktywniejszego udziału kibiców w dopingowaniu naszych siatkarek.

Punktacja:

SET I

SET II

SET III

SET IV

Ogólny

MKS Podkarpacie Bobowa

25

22

25

25

3

MOSiR-u Bukowno

15

25

19

19

1

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy