+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zderzenie radiowozu z osobówką

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj, tj. 28 listopada br. w Bobowej około godziny 9.15 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Bohaterów Bobowej, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Według ustaleń policji z wydziału Ruchu Drogowego w Gorlicach, policjant kierujący samochodem KIA ceed wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi Ford Focus jadącemu drogą główną, w wyniku czego doszło do zderzenia. Fordem Focusem podróżowały dwie osoby, mieszkańcy gminy Bobowa.

– Badania obu kierujących alkomatem wykazały, że byli trzeźwi – mówi asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik gorlickiej policji. Winnym zderzenia jest policjant, który został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Nałożono także mandat na kierującego fordem focusem, za brak ważnych badań technicznych samochodu.

Skrzyżowanie ulic Bohaterów Bobowej z Grunwaldzką jest bardzo kolizyjnym miejscem. Lewoskręt dla jadących w kierunku Rynku oraz wysoki betonowy murek na jednej z posesji powodują, że wyjazd z drogi podporządkowanej jest bardzo utrudniony.

źródło: KPP w Gorlicach

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy