+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wygrana na koniec rundy

Autor: Damian Nowak
Miniona niedziela była ostatnią w tym roku okazją do obejrzenia zmagań bobowskich piłkarzy. W 13. kolejce KS Bobowa pomimo wielu braków w składzie nasz zespół zdołał zwyciężyć z LKS "Victoria" Śnietnica.

Kiedy goście byli jeszcze B klasie KS Bobowa miała się okazję zmierzyć się w tegorocznym Pucharze Polski, kiedy drużyna ze Śnietnicy zdołała ograć nasz zespół.

Pierwsze minuty spotkania były wyrównane. Stuprocentowe okazje bramkowe pojawiały się przy obu stronach boiska jednak żadna nie została wykorzystana. Dopiero w drugiej połowie, a dokładniej w jego 67. minucie pierwszego gola po dośrodkowani z rzutu wolnego trafił Dominik Gryzło, a 9 minut później bramkarz Victorii Śnietnica został pokonany po raz drugi, tym razem przez kapitana KS Bobowa. Goście swojego jedynego gola zdobyli w 85. minucie z rzutu karnego.

Niedzielne spotkanie było dla trenera dużym wyzwaniem za sprawą wielu nieobecnych zawodników. Kontuzje i kartki sprawiły że w ostatniej kolejce nie zobaczyliśmy 5 podstawowych piłkarzy.  Była to doskonała okazja dla młodszych sportowców, którzy mieli okazje do zaprezentowania się.

KS Bobowa 2 – 1 (0 – 0) LKS „Victoria” Śnietnica

Skład KS Bobowa:

 1. Gucwa Mateusz
 2. Nowak Damian
 3. Gryzło Dominik pilka
 4. Zieliński Kamil
 5. Święs Robert
 6. Zieliński Mateusz
 7. Magiera Tomasz
 8. Budzyn Piotr pilka
 9. Świątański Damian asysta
 10. Magiera Marek (zmiana 90+2′ Martuszewski Mariusz)
 11. Skrzypek Mateusz zmiana  66′ Cherjan Mariusz)

Fot. Paulina Wilczyńska

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy