+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Masz pomysł na biznes? Przyjdź i dowiedz się więcej!

Autor: Łukasz Augustyn
Zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej, ale masz pewne wątpliwości skąd  pozyskać kapitał początkowy na rozwój firmy i jak przejść przez zawiłe ścieżki i skomplikowaną "papierologię" związaną z własnym przedsiębiorstwem?

To nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i przyjdź na spotkanie w najbliższy piątek, 22 listopada w Gorlicach zostanie zorganizowane szkolenie na temat pozyskania finansowania na rozpoczęcie i rozwój firmy.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. znalazła się wśród partnerów Urzędu Marszałkowskiego, którzy podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zrealizują szereg przedsięwzięć  w regionie. Eksperci z MARR S.A. przygotowali warsztaty, których celem jest zapoznanie z możliwościami  uzyskania finansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz efektywnymi sposobami  przekształcania pomysłów w realne przedsięwzięcia biznesowe. Warsztaty organizowane będą w Krakowie, Nowym Sączu, Gorlicach i Tuchowie.

Spotkanie w Gorlicach odbędzie się w piątek 22 listopada w sali posiedzeń Starostwa Gorlickiego (ul.Biecka 3, I piętro ) w godzinach 14.00 –  15.30. Tematyka konferencji będzie dotyczyć dotacji dla przedsiębiorstw z powiatów gorlickiego i nowosądeckiego, dotacji na założenie działalności gospodarczej, innych możliwości finansowania działalności gospodarczej oraz doradztwa dla przedsiębiorców.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia dostępne są w Lokalnym Punkcie Konsultacyjnym MARR S.A.  w Nowym Sączu, ul. Kościuszki 9 (I piętro), e-mail: [email protected], tel.: (18) 444 21 31.
źródło: MARR

marr-pasek

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy