+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowa rozgromiona przez drużynę z Mogilna

Autor: Damian Nowak
Niedzielny mecz wyjazdowy w Mogilnie zakończył się najwyższą w tym sezonie porażką naszych piłkarzy. Gospodarze ULKS "Wicher" Mogilno pokonali KS Bobowa wynikiem 4:1.

Drużyna z którą bobowscy sportowcy zmierzyli się w przedostatniej kolejce rundy jesiennej A Klasy okazała się sporym wyzwaniem. Już od pierwszych minut gospodarze dali do zrozumienia, że będą niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Pierwszą bramkę „Wicher” Mogilno strzelił w 13 minucie, a dwadzieścia minut później, w 33 minucie prowadzili już przewagą dwóch goli.

Gospodarze wraz z upływem czasu stwarzali sobie kolejne sytuacje, a wyrzucenie z placu gry naszego zawodnika – Krzysztofa Flądro tylko ułatwiło zdobycie kolejnych bramek. Trzecia bramka padła tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie spotkania. Gwoździem do trumny KS Bobowa był gol w 65 minucie. Kontuzja Mateusza Wojny i czerwona kartka dla Maksymiliana Obrzuta sprawiły, że obrona tego już niekorzystnego wyniku była nie lada wyzwaniem. Pomimo, że na boisku zostało tylko 9 zawodników z bobowskiego klubu zdołali obi zdobyć swojego jedynego gola w 80. minucie meczu.

Trzecia przegrana w  ciągu ostatnich 4 meczów sprawia, że KS Bobowa znajduje się na 5 pozycji ze stratą 5 punktów do lidera. Na ostatnie spotkanie rundy jesiennej zapraszamy na bobowski stadion już w niedzielę o godzinie 14.00. Rywalem naszych piłkarzy w  13. kolejce będzie LKS „Victoria” Śnietnica.

ULKS „Wicher” Mogilno 4 – 1 (2 – 0) KS Bobowa

Skład KS Bobowa:

 1. Gucwa Mateusz
 2. Wojna Mateusz -0ac00115-d69a-f464 (zmiana 55′ Święs Robert)
 3. Gryzło Dominik 10px-Yellow_card.svg pilka
 4. Zieliński Kamil 10px-Yellow_card.svg
 5. Flądro Krzysztof 10px-yellowred_card.svg
 6. Magiera Marek 10px-Yellow_card.svg
 7. Święs Piotr asysta -0ac00115-d69a-f464
 8. Budzyn Piotr
 9. Świątański Damian (zmiana 78′ Jakub Tarasek)
 10. Obrzut Maksymilian 10px-yellowred_card.svg
 11. Pawlak Sebastian

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy