KS Bobowa znów liderem A Klasy

Autor: Damian Nowak
Podczas drugiego spotkania w tym weekendzie, na stadionie w Bobowej seniorzy KS Bobowa zmierzyli się z LKS Uście Gorlickie. W  ósmej kolejce A Klasy bobowianie wygrali 6:0.

Mecz za sprawą faktu, iż zawodnicy z Uścia Gorlickiego przybyli do Bobowej w osłabionym składzie – 10 zawodników, rozgrywany był pod dyktando gospodarzy. Już w 5 minucie Sebastian Pawlak pokonał bramkarza rywali jednak sędzia uznał, że zawodnik KS Bobowa był na pozycji spalonej. Kolejnym celnym trafieniem popisał się kapitan bobowskiej drużyny Piotr Budzyn w 37 minucie. Przed końcem pierwszej połowy KS Bobowa zdołał powiększyć wynik do 2-0 po golu Maksymiliana Obrzuta.

Drugie 45 minut pomimo kilku kontr gości przynosiły gole jedynie klubowi z Bobowej. W 68 minucie po dobitce z rzutu wolnego wynik podwyższył Mateusz Wojna, a w międzyczasie hat-trick zdobył Sebastian Pawlak trafiając kolejno w 46, 63 i 84 minucie ustalając ostateczny wynik spotkania na 6-0.

KS Bobowa 6 – 0 (2 – 0) LKS Uście Gorlickie