Dobra passa trwa, druga wygrana w sezonie

Autor: Damian Nowak
W minioną niedzielę zespół KS Bobowa rozegrał drugie spotkanie w A Klasie sezonu 2013/14. Na stadionie w Bobowej zawodnicy zmierzyli się z drużyną LKS "Biała" Brunary" pokonując ich 4:1.

Przed rozpoczęciem spotkania, minutą ciszy upamiętniony został zmarły niedawno członek zarządu – Józef Tarasek.

Już od pierwszej minuty obie drużyny narzuciły sobie wysokie tempo. Co kilka chwil można było oglądać klarowne niewykorzystane szanse po jednej jak i drugiej stronie boiska. W 11 minucie po wybiciu piłki spod własnego pola karnego przez Krzysztofa Flądro, Maksymilian Obrzut dał prowadzenie bobowskiej drużynie.

Wynik nie zmieniał się do 35 min., kiedy to po faulu w środkowej części boiska potężnym uderzeniem z 40 metrów piłkarz rywali umieścił piłkę w samym okienku bramki nie dając bramkarzowi cienia szans. Do przerwy nie udało już się żadnej drużynie nie udało przybliżyć się do zwycięstwa.

Druga część rozpoczęła się spokojniej. W 54 min. po wykonaniu rożnego, Dominik Gryzło wykorzystując zamieszanie w szesnastce Brunar po raz drugi pokonał ich bramkarza. Kolejna akcja bramkowa dla KS Bobowa nastała w 70 min. kiedy to po podaniu Sebastiana Pawlaka, Maksymilian Obrzut podwyższył wynik do 3:1, a 13 minut później ustalił wynik na 4:1 kompletując hat-tricka.

KS Bobowa 4 – 1 (1 – 1) LKS “Biała” Brunary

Bramki: Maksymilian Obrzut (3x), Dominik Gryzło.
Kartki: Dariusz Magiera (żółta), Mateusz Zieliński (żółta).