Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 24 lipca 2021

Drogeria znanej sieciówki w Bobowej

06.07.2013 || Kategorie: Bobowa, Społeczeństwo, Zdrowie || Autor: Mateusz Książkiewicz

Od jakiegoś czasu można zauważyć zmiany w centrum Bobowej – przybywa miejsc, których nikt się nie powstydzi. Idąc od rynku ulicą Węgierską możemy natrafić na szyld Sekretu Urody, który z każdym dniem staje się drogerią z prawdziwego zdarzenia.

Do niedawna w tym samym miejscu był znany sklep HIT, obecnie dzięki decyzjom właściciela możemy wejść do rozwijającego się sklepu z kosmetykami. Już teraz można w niej znaleźć spory asortyment znanych i renomowanych marek.  Gdy zapoznamy się z cenami kosmetyków tej sieci łatwo stwierdzić, że są one najniższe w Bobowej a nawet dalszych okolicach.

O to co zyskają na tym bobowianie a zwłaszcza Panie zapytaliśmy właściciela Pawła Kruczka:
– Rozpoczynając współpracę z siecią drogerii Sekret Urody chodziło głównie o rozszerzenie asortymentu naszego sklepu przy uzyskaniu jak najniższych cen. Dodatkowo mieszkańcy mogą skorzystać z ofert specjalnych dostępnych w naszych comiesięcznych gazetkach. Na półkach można znaleźć produkty takich marek, które są cenione nie tylko w Polsce ale również na świecie. Jest to ważne by mieszkańcy nawet małego miasteczka mieli taki sam dostęp do znanych kosmetyków jak osoby zamieszkujące wielkie metropolie. Wybór brandu Sekret Urody nie był przypadkowy bowiem jest to ciągle rozwijająca się sieć dająca maksymalne korzyści dla klientów.  W przyszłości czekają nas jeszcze zmiany wnętrza, aby nasza drogeria w Bobowej była jeszcze atrakcyjniejsza.

Warto wspomnieć, że robiąc większe zakupy w Sekrecie Urody do większych zakupów można otrzymać gratisy w postaci próbek, tym bardziej więc zapraszamy.

Polub fanpage drogerii by wiedzieć więcej – kliknij TUTAJ
Najnowszą gazetkę promocyjną tej sieci znajdziecie tutaj: http://www.sekreturody.com/