Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Wygrana z vice-liderem tabeli !

Autor: Jakub Oślizło
Na stadionie w Bobowej odbyło się 11 maja br. spotkanie pomiędzy zawodnikami KS Bobowa - Biała Brunary. Juniorzy z Bobowej pokazali na co ich stać, wygrywając wynikiem aż 5:1.

Niestety nie obyło się beż żółtych kartek, które otrzymał Karol Janik, a także zawodnik drużyny przeciwnej. Zawodnik z Brunar otrzymał dwa razy żółtą stąd w konsekwencji skończyło się czerwoną i opuszczeniem boiska.

Pierwszą bramkę dla drużyny z Bobowej trafił kapitan Jakub Oślizło następnie hattricka Mateusz Skrzypek i strzałem z rzutu karnego Karol Janik. Od początku w tym spotkaniu dominowali nasi młodzi zawodnicy.  W pierwszej połowie juniorzy z Brunar oddali tylko jeden strzał na bramkę z rzutu wolnego, który był nie celny.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz. W pierwszej połowie mieliśmy dużo sytuacji bramkowych ale tylko jedna przerodziła się w gola. Za to w drugiej części spotkania wszystkie akcje pod bramką przeciwnika kończyły się trafieniami – mówi z zadowoleniem jeden z zawodników KS Bobowa.

Drużynie z Bobowej życzymy dalszych zwycięstw, a już dziś zapraszamy na mecz juniorów z drużyną LKS Wójtowa. Odbędzie się on 18.05.13 r. na stadionie w Wójtowej.