Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Miejsce reklamowe na bobowa24.pl wspomogło XXI finał WOŚP

20.01.2013 || Kategorie: Komunikaty, Społeczeństwo || Autor: Mateusz Książkiewicz

Niedługo po północy 16 stycznia dobiegła końca licytacja baneru reklamowego na naszym portalu w serwisie aukcyjnym aukcje.wosp.org.pl. Kwota jaki osiągnęła reklama w bobowa24.pl to 132,51zł i w całości została już przelana na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Portal bobowa24.pl już po raz drugi zagrał na rzecz WOŚP. W tegorocznym XXI finale orkiestry, podobnie jak w poprzednim, wystawiliśmy na aukcjach WOŚP miejsce reklamowe w naszym serwisie informacyjnym.

Cieszymy się nie tylko z tego że baner uzyskał większą kwotę dla orkiestry niż w roku ubiegłym, ale również z tego, że aukcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Strona z licytacją reklamy została wyświetlona ok. 400 razy, a ofertę kupna z przeznaczeniem środków na szczytny cel zgłosiło 8 osób. Ostatecznie wygranym a jednocześnie darczyńcom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się Marcin Szczepanek, właściciel Zajazdu Ostoja. W imieniu redakcji oraz Jurka Owsiaka serdecznie dziękujemy Marcinowi za wspólne granie.

Zajazd Ostoja zgodnie z wygraną licytacją otrzyma bezpłatną reklamę w górnej części serwisu na okres jednego miesiąca. Zapraszamy za rok! SIE MA!

Link do aukcji.

Poniżej kilka screenów z licytacji.