Piłka Nożna – KS Bobowa vs LKS „Ogień” Sękowa

Autor: Damian Nowak
Dzisiejszy mecz rozegrany pomiędzy KS Bobowa a LKS Sękowa na stadionie w Sękowej okazał się zwycięstwem gospodarzy. Nasi juniorzy przegrali na wyjeździe 2:1. Jak widać przedpołudnie nie należało do udanych, a doskwierający wszystkim zawodnikom upał dodatkowo nie ułatwiał gry.

Pomimo ogromnych starań bobowskim piłkarzom udało się tylko w połowie odrobić stratę do drużyny „Ognia”. Dzisiejszy mecz był pierwszą przegraną potyczką naszych piłkarzy rundy wiosennej w ramach II Ligi Juniorów.

Jedynego gola dla naszej drużyny w 85 minucie strzelił Dominik Gryzło. Natomiast bramki dla drużyny przeciwnej zdobyli – M. Skrobot  oraz K. Zabawa.

W reprezentacji KS Bobowa jedynym piłkarzem, który powiększył swój dorobek w temacie kartek był Dominik Gryzło, który  w 35 minucie otrzymał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

Jednak smutniejszą wiadomością niż przegrana jest kontuzja lewego pomocnika KS Bobowa – Mateusza Zielińskiego, który w 30 minucie meczu zszedł z boiska z powodu złamania obojczyka. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

14. Janik K.

Serdecznie zapraszamy także na jutrzejszy mecz Seniorów, którzy podobnie jak ich poprzednicy zagrają przeciwko drużynie z Sękowej. Początek spotkania o godzinie 16.00 również na stadionie w Bobowej.