Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 19 października 2021

Wilczyska: zderzenie czterech pojazdów na DW nr 981. Utrudnienia!

25.08.2021 || Kategorie: Wilczyska, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Kilka minut przed godziną 18-tą, dnia 25 sierpnia br. na tzw. serpentynach w Wilczyskach (droga wojewódzka nr 981) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów. Na miejsce skierowano służby ratownicze oraz policję. W związku z działaniami straży oraz policji, ruch na drodze wojewódzkiej w miejscu kolizji odbywa się wahadłowo.

W zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 981 w miejscowości Wilczyska (gmina Bobowa) brały udział cztery samochody: dostawczy peugeot oraz osobowe: fiat tipo, skoda octavia oraz vw polo. Wszyscy podróżujący pojazdami opuścili je o własnych siłach. Nikt też nie wymagał pomocy medycznej. Działania ochotników strażaków z OSP Wilczyska polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wprowadzeniu ruchu wahadłowego oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Wilczyska, pozostałe zastępy JRG Gorlice oraz OSP Bobowa zawrócono do swoich jednostek. Wszelkie okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej.

fot. czytelnik – dziękujemy