Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Skorzystaj z projektu i weź udział w ciekawych wydarzeniach czytelniczych

20.06.2021 || Kategorie: Kultura, Region || Autor: Bartek Serafin

W Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej mimo obostrzeń spowodowanych pandemią realizujemy swoje zadania wierząc, że już niebawem wrócimy do pełnej normalności tak, aby nareszcie móc się z Państwem spotkać na wydarzeniach kulturalnych, lekcjach edukacji artystycznej, wystawach, etc.

Jednocześnie złożyliśmy kilka wniosków z różnych programów Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłoszonych na 2021 rok o dofinansowanie naszej działalności czy poprawy infrastruktury. Z ogromną przyjemnością informujemy, że decyzją Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu otrzymaliśmy dofinansowanie na realizacje projektu pn. „Pozytywnie zaczytani – cykl działań promujących czytelnictwo w gminie Luźna”.

Projekt adresowany jest do do mieszkańców gminy Łużna oraz okolicznych miejscowości, a także turystów. Jego celem jest rozbudzenie potrzeby kontaktu z literaturą i filmem poprzez uczestnictwo w cyklu warsztatów literackich i literacko -plastycznych, spotkaniu z autorem książek oraz projekcji filmu w kinie plenerowym.

Zadanie realizowane jest w okresie od l czerwca do 15 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej. Osoby zainteresowane uczestniczeniem w warsztatach mogą zgłosić swój udział telefoniczne pod nr 18 543026 lub kom. 509054910

fot. ilustracyjne

Info remont stopka