Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 14 sierpnia 2020

Nudzisz się podczas wakacji? Laser Tag Hall zaprasza!

05.07.2019 || Kategorie: Bobowa, Kącik czytelnika || Autor: Jacek Kieroński

Czy deszcz, czy skwar, w Bobowej tuż przy rynku znajdziecie ciekawą propozycję na spędzenie wolnego czasu a jest nią laserowy paintball. Do Waszej dyspozycji pozostaje licząca ponad 200 metrów2 hala, gdzie możecie rozegrać pełną emocji partię Laser Tag, będącego alternatywą klasycznego paintballa ale w przeciwieństwie do niego w pełni bezbolesną!

Laser Tag Hall zlokalizowany jest przy bobowskim rynku (budynek Pawilonu Handlowego, Rynek 3), zaś samo wejście jest przy ul. Gryfitów. Laser Tag zwany także jako laserowy paintball to sport zespołowy bardzo podobny do klasycznego paintballa. Rolę kulek przyjmują w tym wypadku fale podczerwieni emitowane z karabinu. Następnie są one wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy. Sprawia to, iż gra nie powoduje urazów a udział w niej jest bezpieczny bez względu na wiek.

Hala Laser Tag w Bobowej to doskonałe miejsce na organizację:
– integracyjnych imprez firmowych
– urodzin
– wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Pełna adrenaliny zabawa jak i współzawodnictwo to doskonała forma rozrywki, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Po zakończeniu gry lub w przerwie między grami można się zrelaksować na wygodnych kanapach, zagrać w piłkarzyki, darta (rzutki), lub inne gry planszowe.

Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji: tel. 662 027 554. Laserowy Paintball w Bobowej czynny jest codziennie. Od poniedziałku do piątku w godzinach 14-21.00, zaś w sobotę i niedzielę od 13 do 21.00.

Co warto wiedzieć jeszcze o Laser Tag?

  • Grać może każda osoba, która ukończyła 8 rok życia. Osoby młodsze mogą brać udział w grze za zgodą dorosłych.
  • Jednocześnie może grać maksymalnie 12 osób, w przypadku większej ilości osób następuje podział graczy na grupy
  • Laser jest bezpieczny dla oczu, karabiny emitują rozproszone światło podczerwone (strzały) oraz zwykłe (efekty świetlne). Karabin nie posiada jednak skupionej wiązki laserowej, dlatego nie jest potrzebna ochrona oczu.
  • Gra odbywa się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, które jest labiryntem pełnym kryjówek, przeszkód z opon i beczek.
  • Laser Tag w przeciwieństwie do klasycznego paintballa nie wykorzystuje kulek, dlatego przy trafieniu nie odczuwa się bólu.

Odwiedź „fanpejdż” – fb.com/LaserTagHallBobowa

fot. J. Kieroński