Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 18 października 2021

Świąteczny rynek Bobowej stał się miejscem sesji zdjęciowej!

25.12.2017 || Kategorie: Bobowa, Święta, Transport || Autor: Mateusz Książkiewicz

Rynek w Bobowej jak co roku, staje się urokliwym miejscem w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Kolorowe światełka, które zdobią rosnące tam drzewa oraz fontannę powodują, że możemy poczuć prawdziwą magię. Nic dziwnego, że świąteczny krajobraz wybrało lokalne przedsiębiorstwo na wykonanie sesji zdjęciowej.

Klimat Bożonarodzeniowego rynku w Bobowej zauważyło Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe Libropol z Siedlisk (gmina Bobowa). Urokliwe światełka pomogły w wykonaniu niepowtarzalnej sesji zdjęciowej autokaru, tegoż przewoźnika. Fotografie wykonane na rynku zostały użyte w kampanii reklamowej dotyczącej Świąt oraz Nowego Roku.

– Wybór rynku w Bobowej na sesję świąteczną naszego autobusu był oczywisty – mówi Rafał Libront, współwłaściciel P.P.H. Libropol. – Po pierwsze to właśnie w gminie Bobowa jak i samym mieście stawialiśmy pierwsze kroki w zakresie przewozów pasażerskich, po drugie śmiem twierdzić, że jest to jeden z najładniej przystrojonych miejsc w regionie w czasie świąt Bożego Narodzenia jak i Nowego Roku. Ze względu na oryginalność ozdób świątecznych zdecydowaliśmy się również odwiedzić rynek w Gorlicach. Cieszymy się, że możemy promować naszą działalność się wykorzystując miejscowe atrakcje.

Świąteczna sesja zdjęciowa wykona została przez Mateusza Książkiewicza.