Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 07 sierpnia 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa
Dzień Matki w przedszkolu w Bobowej

Najmłodsze dzieci z bobowskiego przedszkola doceniły swoje Mamy

25.05.2017 || Kategorie: Bobowa, Edukacja || Autor: Łukasz Kieroński

W czwartkowe popołudnie (25 maja br.) w Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbyło się przedstawienie z okazji święta Dnia Mamy zorganizowane przez najmłodszą grupę w przedszkolu a dokładniej przez trzy i czterolatków. Na występy milusińskich zostały zaproszone wszystkie mamy, które z ciekawością wysłuchały programu artystycznego.

Dzień Matki w Polsce świętujemy 26 maja. W tym dniu wszystkie dzieci, te małe ale także te duże składają swoim matkom najszczersze życzenia i podziękowania za trud włożony w macierzyńskie obowiązki.

Wszystkie przybyłe do bobowskiego przedszkola mamy otrzymały od swych pociech upominek oraz mogły zobaczyć piękne portrety ukazujące ich wizerunki. Ponadto dzieci zaprezentowały swe artystyczne umiejętności w programie recytatorsko-woklanym przygotowanym specjalnie na ten dzień. Nad występami przedszkolaków czuwała ich wychowawczyni Jolanta Wojtaczka. Przygotowane wiersze, piosenki oraz własnoręcznie wykonane prezenciki wywołały u wszystkich mam promienne uśmiechy. Wśród widowni pojawił także dyrektor szkoły Adam Urbanek, który dołączył się do życzeń najmłodszych.

fot. Łukasz Kieroński